на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Профорієнтаційна робота кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій НУЦЗУ
7 грудня 2017, 12:39

Профорієнтаційна робота кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій НУЦЗУ

6 грудня доцент кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій Національного університету цивільного захисту України підполковник служби цивільного захисту Григоренко Олександр разом із курсантами 2-го курсу факультету пожежної безпеки Олейником Олексієм та 1-го курсу того ж факультету Миргородовим Олегом провів зустріч із учнями Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №114.
Під час зустрічі із учнями 10-х та 11-х класів було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил вступу до НУЦЗУ та надано презентаційні буклети з інформацією про університет. Курсанти – випускники цієї школи – розповіли школярам про умови проживання та навчання в університеті, а також ознайомили з особливостями професії рятувальника.
З учнями 1 – 4-х класів було проведено роз’яснювальну роботу про поведінку під час виникнення пожежі, в умовах задимлення приміщень, поводження з вибухонебезпечними або підозрілими предметами та про правила поведінки на льоду.


Прес-служба НУЦЗУ


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх