8 грудня 2017, 12:19

Профорієнтаційна робота факультету цивільного захисту НУЦЗУ

7 грудня в університеті на вул. Баварській, 7 пройшов День відкритих дверей для випускників ЗОШ № 31 м. Харкова. Заступник начальника факультету цивільного захисту Кривошей Б.І. довів до відома майбутніх абітурієнтів інформацію про освітню діяльність університету, правила прийому у 2018 році, ознайомив із особливостями професії рятувальника. Після зустрічі в кризовому центрі факультету цивільного захисту учням продемонстрували можливості факультету оперативно-рятувальних сил та цивільного захисту. Зокрема, учні ознайомилися із досягненнями бібліотечного фонду, кафедри пожежно-рятувальної підготовки, курсів рятувальної та спеціальної підготовки, навчальної пожежно-рятувальної частини. Завершилася зустріч відвідуванням Зимового саду університету.
Майбутні абітурієнти висловили подяку за зустріч і висловили бажання щодо навчання в НУЦЗУ.

Студентська рада самоврядування факультету ЦЗ