на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » У НУЦЗУ відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук
8 грудня 2017, 14:35

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук

8 грудня у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах».
Так, успішно захистився фахівець відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Національного університету цивільного захисту України Віталій Попов з теми «Психологічні особливості прояву набутої безпорадності у працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій». Його науковий керівник - кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ Наталя Афанасьєва.
Також цього дня успішно захистився Сергій Погорєлов з теми «Уявлення про надзвичайну ситуацію і особливість переживання загрози її виникнення мешканцями України». Його науковий керівник - доктор біологічних наук, професор, начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ Ліна Перелигіна.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото- Ігоря Котова


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх