8 грудня 2017, 14:35

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук

8 грудня у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах».
Так, успішно захистився фахівець відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Національного університету цивільного захисту України Віталій Попов з теми «Психологічні особливості прояву набутої безпорадності у працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій». Його науковий керівник - кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ Наталя Афанасьєва.
Також цього дня успішно захистився Сергій Погорєлов з теми «Уявлення про надзвичайну ситуацію і особливість переживання загрози її виникнення мешканцями України». Його науковий керівник - доктор біологічних наук, професор, начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ Ліна Перелигіна.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото- Ігоря Котова