11 грудня 2017, 12:49

Викладач Національного університету цивільного захисту України виборов титул континентального чемпіона з версії WBA

8 грудня у румунському містечку Бузеу відбувся вечір боксу. На право володіти поясом континентального чемпіона з версії WBA змагались 10 спортсменів із Грузії, Румунії, Росії, України. Титул континентального чемпіона WBA у напівсередній категорії (до 66,7 кілограмів) виборов викладач кафедри фізичної підготовки Національного університету цивільного захисту України Валентин Головко у бою із румунським боксером Флавіусрм Бієа, який до цього поєдинку не знав поразок.
Український спортсмен був більшу частину бою випереджав супротивника, діяв різноманітніше і бив міцніше. У послужному списку Бієа до поєдинку із рятувальником було 12 перемог у 12 проведених боях, 6 з яких — нокаутом. У Валентина Головка із 25 поєдинків було 23 отриманих перемоги, 16 з яких — нокаутом. Свою 24-ту перемогу виборов український боксер у заключному 12-ому раунді нокаутом, завдавши першу поразку Бієу.
Сьогодні майор служби цивільного захисту Валентин Головко тренує збірну команду з кікбоксингу та рукопашного бою НУЦЗУ, він - майстер спорту з рукопашного бою, чемпіон Європи з рукопашного бою, континентальний чемпіон з професійного боксу.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Валентина Головка