11 грудня 2017, 13:07

Спортсмени НУЦЗУ — переможці щорічного турніру найсильніших кікбоксерів України пам'яті заслуженого тренера України Є.С.Донди

9-10 грудня у боксерському клубі “Гонг” у Харкові відбувся XII щорічний турнір найсильніших кікбоксерів України пам'яті заслуженого тренера України Є.С. Донди. 200 спортсменів з різних куточків нашої держави приїхали до Харкова, аби змагатись за перемогу у змаганнях.
10 кікбоксерів Національного університету цивільного захисту України достойно представили Державну службу України з надзвичайних ситуацій на спортивних перегонах, виборовши 4 перших місця. Так, переможцями турніру стали: Каміль Мусаєв у розділі лоу-кік у віаговій категорії до 75 кілограмів, Ельнур Мірзоєв у розділі фул-контакт у ваговій категорії до 70 кілограмів, Анлдрій Чамайдар у розділі лоу-кік у ваговій категорії до 70 кілограмів та Сабіна Міщенко у розділі лоу-кік у ваговій категорії до 60 кілограмів. Усі вони вихованці континентального чемпіона з професійного боксу, майстра спорту з рукопашного бою, чемпіона Європи з рукопашного бою, викладача кафедри фізичної підготовки НУЦЗУ Валентина Головка.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Валентина Головка