12 грудня 2017, 14:57

Майбутні екологи НУЦЗУ відвідали кінологічний центр МВС

8 грудня майбутні екологи 4-го курсу НУЦЗУ відвідали  Кінологічний центр Головного управління МВС України в Харківській області.

Під час лекції з переглядом учбового фільму слухачі ознайомились з історією, особливостями роботи і перспективами розвитку кінологічного центру. Там же, в лекційній залі, було відпрацьовано епізод із підкиданням предмета з "підозрілим" вмістом, який собака знайшла у кишені в одного із студентів.

Після проведення інструктажу з техніки безпеки курсантам і студентам провели екскурсію територією Центру, розказали про особливості утримання і догляду за «чотирилапими» співробітниками.

Після цього курсанти і студенти мали змогу спостерігати за тренуванням і роботою собак різної спеціалізації:

-         з пошуку наркотичних засобів;

-         з пошуку вибухових речовин;

-         з пошуку людини, в тому числі «під завалами» тощо.

Пізніше на тренувальному полігоні собаки різних порід показали своє вміння проходити смуги перешкод різної важкості, захищатися і нападати.

Студент Бакулін Євген мав змогу на собі відчути всю силу грізних щелеп нацькованого пса.

На останок всім бажаючим дозволили сфотографуватись з гостинними «чотирилапими» співробітниками МВС.

Доц. Сарапіна М.В.