12 грудня 2017, 15:06

Відвідування галереї «АВЕК» та новорічної ялинки на майдані Свободи

11 грудня студенти 2-го курсу спеціалізації «Охорона праці» НУЦЗУ разом зі своїм куратором старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбалом Б.М. в рамках кураторської роботи відвідали галерею «АВЕК» та новорічну ялинку на майдані Свободи.

Галерея «АВЕК» — це найбільший недержавний арт-майданчик Східної України.

Проект створений в 2000 році. За час своєї роботи Галерея не міняла пріоритети — знайомити з творами мистецтва різних епох і народів, виховувати молодь у дусі толерантності й патріотизму, а також підтримувати юних і зрілих талановитих майстрів.

Галерея «АВЕК» — улюблене місце естетичного та інтелектуального відпочинку. Студенти мали змогу побачити виставку картин природною тематикою, особливо їх вразили пейзажі та натюрморти.

Після галереї мали змогу побачити гордість нашого міста, традиційну центральну новорічну ялинку, яка порадувала своїм нарядом з яскравими вогниками. Студенти з нетерпінням будуть чекати свята дня Святого Миколая.