12 грудня 2017, 15:40

Профорієнтаційна робота кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Національного університету цивільного захисту України

11 грудня 2017 р. ад’юнкт кафедри пожежної профілактики в населених пунктах підполковник служби цивільного захисту Юлія Михайловська зустрілася з батьками учнів 11 класу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 123.

Михайловська Ю. розповіла про актуальність та переваги професії пожежного-рятівника, організацію навчання й дозвілля курсантів та студентів, проведення різноманітних спортивних та культурно-масових заходів. Батьки майбутніх абітурієнтів із зацікавленістю ознайомилися зі структурою та матеріально-технічною базою університету та отримали агітаційні листівки, в яких зазначена вся необхідна для абітурієнтів інформація. Після виступу були надані відповіді на чисельні запитання.

Присутні були запрошені на День відкритих дверей університету 24 лютого 2018 р.

Зустріч відбулась за сприяння заступника директора з навчально-виховної роботи Гораниної Н.О. та класного керівника 11- А класу Китнюх В.Ф.