13 грудня 2017, 11:54

Курсант НУЦЗУ взяла участь у Міжвузівській науковій конференції «Science Looks Ahead»

12 грудня 2017 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» за сприяння кафедри іноземних мов відбулася Міжвузівська наукова конференція студентів, магістрів та аспірантів “Science Looks Ahead”. У заході взяли участь понад 50 молодих науковців із різних ВНЗ Харкова, поділившись своїми досягненнями в найрізноманітніших галузях.
Національний університет цивільного захисту України на конференції успішно представила курсант 3-го курсу соціально-психологічного факультету Альона Мостицька, виступивши з доповіддю “Modern English military slang: the issue of lexical-semantic differentiation” (науковий керівник — доцент кафедри мовної підготовки Олена Олександрівна Старова).
Бажаємо нашій вихованці подальших наукових здобутків!

Кафедра мовної підготовки
Фото: Альона Мостицька