14 грудня 2017, 15:27

Співробітники НУЦЗУ провели масштабну профорієнтаційну роботу у харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5

13 грудня співробітники Національного університету цивільного захисту України провели масштабну профорієнтаційну роботу серед батьків випускних класів харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Доцент кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій Сергій Бондаренко, старший викладач кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт Віктор Харламов та доцент кафедри фізико-математичних дисциплін Сергій Говаленков у рамках батьківських зборів роз’яснили присутнім правила вступу до НУЦЗУ, за якими навчальними дисциплінами складати ЗНО для вступу за спеціальностями на факультети університету. Фахівці навчального закладу довели інформацію про умови навчання, проживання, проведення дозвілля, можливість працевлаштування після закінчення вишу, а також наголосили на винятковій важливості професії рятувальника. Учасники зборів отримали презентаційну продукцію про факультети цивільного захисту, пожежної безпеки та техногенно-екологічної безпеки.
Присутніх було запрошено на день відкритих дверей в НУЦЗУ.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ