18 грудня 2017, 11:12

Результати олімпіади з дисципліни «Безпека потенційно небезпечних технологій та виробництв»

Відповідно до Плану основних заходів університету на 2017-2018 навчальний рік - 12 грудня 2017 року на базі факультету цивільного захисту була проведена олімпіада з дисципліни «Безпека потенційно небезпечних технологій та виробництв», яка пройшла за активної участі здобувачів вищої освіти четвертого курсу факультету цивільного захисту.
За підсумками виконаних завдань призові місця посіли:
І місце – курсант четвертого курсу навчальної групи ЦЗкс-14-141 факультету цивільного захисту Арнаго Ганна Володимирівна;
ІІ місце – курсант четвертого курсу навчальної групи ЦЗкс-14-141 факультету цивільного захисту Цветкова Анастасія Юріївна;
ІІІ місце – курсант четвертого курсу навчальної групи ЦЗкс-14-142 факультету цивільного захисту Дегтярьова Аліна Ігорівна.
Вітаємо переможців!