на головну
укррусангл

Новини

18 грудня 2017, 13:11

Естафета поколінь

16 грудня 2017 року в магістратурі управління НУЦЗУ відбулася своєрідна естафета різних поколінь. Вже у котрий раз у стінах Університету зустрілися слухачі магістратури 2011 та 2013 років випуску, а також магістри, які вже через декілька днів захистять свої дипломні роботи, а також їх наступники, що вступили до лав магістратури у 2017 році.
Офіцери із задоволення поспілкувалися, згадали минулі роки свого навчання та поділилися враженнями. Усі випускники магістратури управління на цей час обіймають керівні посади, тому майбутнім вихідцям було цікаво послухати практичні поради, які, вони впевнені, знадобляться їм у майбутньому.
Під час зустрічі, колишні слухачі, а тепер вже бажані гості пораділи за великі досягнення свого рідного навчального закладу та ознайомились із його сучасною матеріально-технічною базою.
Також всі відвідали музей НУЦЗ України, висловивши щиру подяку психологу сектора психологічного забезпечення Пономаренку Івану за приємне відновлення спогадів тих років, коли теперішні випускники ще самі були звичайними здобувачами.


Бохан Людмила, фото – Сургай Роман, слухачі магістратури управління


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх