18 грудня 2017, 15:01

Fulbright грант на проведення досліджень в США

Проект The system “Dream-coach “Virtual Donbas”” (Тренер мрії "Віртуальний Донбас") рекомендовано Відбірковим комітетом Fulbright Scholar Program для гранту  на проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на 2018-2019 академічний рік. Керівник проекту Цокота Вікторія – провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології. Система Dream-coach розрахована на підвищення стресостійкості представників ризиконебезпечних професій та на реабілітацію ветеранів та цивільного населення, які постраждали в ході військового конфлікту на сході України.

У межах проекту планується набуття цінного досвіду з побудови протоколів, які дають змогу зануритися у віртуальне середовище  використовуючи напрацювання  та досягнення, американського наукового середовища, обмінятися думками, створити протоколи під керівництвом американських колег та налагодити міжуніверситетську взаємодію.

Науково-дослідна лабораторія екстремальної та кризової психології.