21 грудня 2017, 15:44

22.12 - у Національному університеті цивільного захисту України відбудеться випуск магістрів

22 грудня з 10.00 до 11.00 у клубі Національного університету цивільного захисту України відбудеться урочистий випуск магістрів. 58 молодих фахівців отримають дипломи магістра й успішно застосовуватимуть здобуті знання у підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 26 з них одержать дипломи з відзнакою.
На урочистостях будуть присутніми представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, керівництва обласних управлінь ДСНС України, громадськості і духовенства, ветерани.
Акредитація ЗМІ триватиме до 17.00 21 грудня за тел.: (057)707-34-59.

Національний університет цивільного захисту України