19 грудня 2017, 15:29

На День Святого Миколая  НУЦЗУ завітав до своїх підшефних

19 грудня на День Святого Миколая представники Національного університету цивільного захисту України відвідали своїх підшефних – вихованців Харківського обласного спеціалізованого навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху.
Тринадцятий рік поспіль триває тісна співпраця між Національним університетом цивільного захисту України та незвичайною школою. Цього дня малеча з нетерпінням чекала на зустріч зі своїми шефами: бо ж завітали рятувальники у  День Святого Миколая із подарунками. Шефи привезли не тільки цінні подарунки, а й незвичайний сюрприз – цирковий номер жонглерів.
«Тринадцять років поспіль триває наша співпраця, - зазначив начальник відділу вихованої та соціально-гуманітарної роботи університету Юрій Хуртов. - Разом ми проводимо навчально-тренінгові заняття з безпеки життєдіяльності, тижні безпеки, дні цивільного захисту тощо. І щороку вдосконалюємо знання, вміння та навички своїх підшефних. Тож, хочеться побажати, аби надзвичайних ситуацій в житті наших підшефних було якомога менше, а шефи-рятувальники завжди будуть поруч».
Курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки Анастасія Орлова — заступник голови студентської ради університету Анастасія Орлова бажала дітлахам світлого свята та завжди привітних усмішок.
Цього дня не залишились без подарунків і рятувальники: вихованці інтернату приготували для них концертні номери та новорічні пороби. Беззаперечно, така зустріч надовго запам’ятається малечі.
„Ми завжди дуже раді нашим шефам і завжди чекаємо на них із нетерпінням. – говорить директор НВК Надія Середенко. – Вони уважно ставляться до наших проблем. Допомагають і матеріально, і фізично, активну участь у цьому беруть курсанти університету ”.
У спільних планах роботи на наступний рік – проведення Дня цивільного захисту та занять для підшефних щодо їхньої безпеки життєдіяльності.
Мабуть, ніякі слова вдячності не замінять щирої, непідробної радості, яку випромінювали дитячі очі. Значить, заради цього і варто жити, і творити добро...

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова