20 грудня 2017, 15:05

В НУЦЗУ відбувся захист магістерських робіт здобувачами вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

19 грудня 2017 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся захист магістерських робіт здобувачами вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» освітнього ступеня «магістр», що тривав до 20 грудня. Підготовкою здобувачів за цією спеціальністю передбачено оволодіння теоретичними знаннями, практичними навичками й уміннями стосовно публічного управління та адміністрування, зокрема у сфері цивільного захисту, екологічної безпеки, соціального, гуманітарного й економічного розвитку тощо.
Наполегливість, отримані знання й обґрунтовані рекомендації, запропоновані в межах магістерських робіт здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», були високо оцінені членами екзаменаційної комісії № 2. Її головою є ректор НУЦЗ України, д.н.держ.упр., професор Володимир Петрович Садковий, а членами – завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту, д.н.держ.упр., професор Сергій Вікторович Майстро, начальник навчально-науково-виробничого центру, д.н.держ.упр., професор Світлана Миколаївна Домбровська, професор кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту, д.н.держ.упр., професор Олексій Ігорович Крюков і провідний науковий співробітник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту ННВЦ, к.н.держ. упр. Аліна Леонідівна Помаза-Пономаренко.

Навчально-науково-виробничий центр