на головну
укррусангл

Новини

20 грудня 2017, 15:14

Слухачі магістратури управління НУЦЗУ захистили магістерські роботи

19 та 20 грудня 2017 року відбувся захист магістерських робіт слухачів магістратури управління факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України. Із 8 слухачів магістратури 3 захистили магістерські роботи на «відмінно».
У цьому році вперше одночасно працювали дві державні екзаменаційні комісії: під головуванням начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області полковника служби цивільного захисту Волобуєва Олександра Васильовича та першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Чабаня Сергія Григоровича.
Заступник голови ДЕК - начальник кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту університету полковник служби цивільного захисту Вадим Тютюник зазначив, що випускники мають достатній рівень знань, який вони зможуть використовувати у подальшому професійному житті. За словами полковника Тютюника, всі здобувачі показали високий рівень знань у сфері цивільного захисту і пожежної безпеки, з питань методики дослідження та вдосконалення управлінських рішень у галузі і практичних навичок щодо розробки дієвих рішень покращення роботи рятувальної служби. Результати розробок впроваджені або плануються використовувати в підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
На думку слухачів магістратури,отримані та примножені знання в Університеті завдяки професійному науково-педагогічному складу заклали основу для використання їх у подальшій службі в підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Бохан Людмтла, фото - Сургай Роман, слухачі магістратури управління


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх