НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » На кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ відбувся захист магістерських дипломних робіт.
20 грудня 2017, 15:22

19 грудня на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ 12 майбутніх магістрів напряму охорони праці захистили свої дипломи.

З кращої сторони слід визначити майбутніх екологів – Юлю Захарченко, Яну Фролову; майбутніх фахівців охорони праці – Лебедєва Антона, Козлову Алісу. Всі постаралися на високому рівні показати отримані знання. Кафедра ОП та ТЕБ щиро вітає своїх вихованців та бажає їм успіхів у подальшій праці та житті і щоб усі критичні зауваження членів екзаменаційної комісії вони врахували.