на головну
укррусангл

Новини

20 грудня 2017, 15:38

Навчають екстремальні психологи НУЦЗУ

Запрошувати фахівців науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру з метою проведення лекцій, практичних занять, соціально-психологічних тренінгів до Національної академії Національної гвардії України стало доброю традицією.
Так, днями старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Яніна Овсяннікова та ад’юнкт лабораторії Валентин Кердивар на базі Національної академії Національної гвардії України був проведений тренінг «Перша психологічна допомога» за матеріалами «Методичного посібника для орієнтації працівників на місцях» Всесвітньої організації охорони здоров’я.
У тренінгу взяли участь 20 практичних психологів Національної гвардії України з різних областей України, які прибули на курси перепідготовки.
У рамках заходу було розглянуто питання щодо визначення й основ першої психологічної допомоги, застосування принципів першої психологічної допомоги, підбиття підсумків отриманих навичок з першої психологічної допомоги, турботи про себе та команду.
Нагадаємо, що у листопаді 2017 року на базі Національної академії Національної гвардії України проходили курси підвищення кваліфікації інші практичні психологи Національної гвардії України з різних регіонів України. І фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру було проведено тренінг з групою психологів щодо отримання навичок першої психологічної допомоги.


Науково-дослідна лабораторія екстремальної та кризової психології


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх