20 грудня 2017, 16:44

Школярі Зміївського району Харківської області виявили бажання стати рятувальниками

20 грудня керівництво Зміївського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області та співробітники Національного університету цивільного захисту України взяли участь у діяльнісно-навчальному проекті “Запобігти, врятувати, допомогти”, що відбувся у зміївському ліцеї №1 ім. двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка. Захід відбувся у рамках тижня безпеки життєдіяльності й охопив понад 200 школярів. Вітав зі святом безпеки учнів та педагогічний колектив начальник Зміївського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області полковник служби цивільного захисту Андрій Ткаченко. У своєму зверненні до присутніх він наголосив на дотриманні правил безпечної поведінки під час новорічних свят, а також запросив школярів відвідати пожежно-технічну виставку під час канікул.
Відвідати провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій запросили співробітники НУЦЗУ — начальник сектора по роботі з перемінним складом Андрій Петров, провідний фахівець відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Вікторія Коленко, лаборант кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Юрій Редькін, а також випускниця зош зміївського району — курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки Анастасія Орлова.
Вони провели в інтерактивній формі інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо вступу та навчання в університеті, наголосили на винятковій важливості професії рятувальника, складній і важкій, але водночас почесній і благородній, а також провели хімічні експерименти, які демонструють самозаймання та вибухову небезпеку окремих речовин.
Перед гостями виступили школярі із композиціями про героїчну професію рятувальника та показала свою майстерність команда ДЮП ліцею.
У перспективних планах діяльності з безпеки життя зміївського ліцею №1 ліцею, Зміївського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області та співробітників Національного університету цивільного захисту України — спільне проведення Дня цивільного захисту у квітні 2018 року, а також школярі із задоволенням візьмуть участь у Дні відкритих дверей в НУЦЗУ, що відбудеться у лютому 2018 року, та залюбки стануть відвідувачами музею навчального закладу і пожежно-технічної виставки.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ