на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Національний університет цивільного захисту України запрошує запоріжців на навчання
21 грудня 2017, 10:33

Національний університет цивільного захисту України запрошує запоріжців на навчання

Одна з найважчих проблем, перед якою стоїть молода людина, — це вибір професії. Світ професій такий різноманітний. Випускнику, який тільки готується вступити у доросле життя, легко загубитися без надійних орієнтирів.
20 грудня викладацький склад Національного університету цивільного захисту України з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали випускників запорізьких шкіл та профільних навчальних закладів. Вони побували у зош № 72, запорізькому ліцеї “Логос” та зош “Основа”.
Серед старшокласників викладачі провели профорієнтаційну роботу, щоб підтримати їх і допомогти у визначенні подальшого життєвого шляху. Випускникам розповіли про факультети й напрямки підготовки представленого університету та перспективи роботи в майбутньому.
«Національний університет цивільного захисту України – це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Університет за роки свого існування вже випустив понад 40 тисяч висококваліфікованих фахівців пожежно-рятувального профілю», - зауважив викладач кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій НУЦЗУ майор служби цивільного захисту Сергій Гарбуз.
Молодь навчальних закладів із захватом слухала лекцію від викладачів університету.


За матеріалами офіційного сайту ГУ ДСНС України у Запорізькій області


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх