21 грудня 2017, 10:33

Національний університет цивільного захисту України запрошує запоріжців на навчання

Одна з найважчих проблем, перед якою стоїть молода людина, — це вибір професії. Світ професій такий різноманітний. Випускнику, який тільки готується вступити у доросле життя, легко загубитися без надійних орієнтирів.
20 грудня викладацький склад Національного університету цивільного захисту України з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали випускників запорізьких шкіл та профільних навчальних закладів. Вони побували у зош № 72, запорізькому ліцеї “Логос” та зош “Основа”.
Серед старшокласників викладачі провели профорієнтаційну роботу, щоб підтримати їх і допомогти у визначенні подальшого життєвого шляху. Випускникам розповіли про факультети й напрямки підготовки представленого університету та перспективи роботи в майбутньому.
«Національний університет цивільного захисту України – це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Університет за роки свого існування вже випустив понад 40 тисяч висококваліфікованих фахівців пожежно-рятувального профілю», - зауважив викладач кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій НУЦЗУ майор служби цивільного захисту Сергій Гарбуз.
Молодь навчальних закладів із захватом слухала лекцію від викладачів університету.

За матеріалами офіційного сайту ГУ ДСНС України у Запорізькій області