21 грудня 2017, 15:50

Найталановитіша – творча молодь НУЦЗУ

20 грудня у клубі Національного університету цивільного захисту України відбувся гала-концерт художньої самодіяльності усіх факультетів навчального закладу. Демонстрації найкращих номерів, представлених творчими колективами на розсуд компетентного журі та вибагливих глядачів, передували проведені з 11 до 15 грудня покази концертних програм команд факультетів-учасників огляду-конкурсу художньої самодіяльності, який відбувся за темою “Планета НУЦЗУ”.
Компетентному журі, до складу якого увійшли: голова журі - проректор з персоналу Вадим Попов, члени журі - заступник начальника відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Тетяна Андреєва, командир навчального взводу курсу факультету пожежної безпеки Антон Мирошниченко, провідний фахівець відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Микола Целуйко, фахівець клубу Олена Полієнко, довелось важкувато обирати найталановитіших. Всі учасники готувалися дуже ретельно.
Концертну програму виступу кожна команда факультету складала за темами «Як би виглядав новорічний огляд-конкурс художньої самодіяльності, якщо б НУЦЗУ знаходився в…?» : факультет цивільного захисту – «… Європі»; факультет оперативно-рятувальних сил – «…Африці»; соціально-психологічний факультет –«…Австралії»; факультет пожежної безпеки –«…Азії»; факультет техногенно-екологічної безпеки – «…Америці»;
За словами заступника начальника відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Тетяни Андреєвої, огляд-конкурс проводився за такими видами та жанрами мистецтва: “Музичне мистецтво”, “Хореографічне мистецтво”, “Театральне мистецтво”, “Живопис” і “Прикладне мистецтво”, а журі оцінювало художній зміст, тематичну спрямованість. виконавський рівень, сценічну культуру, художнє оформлення, розробку сценарію, оригінальність ідеї номерів художньої самодіяльності.
Конкурс завершився. Так, команди отримали грамоти за перемогу у номінаціях: "Кращі роботи виставки”, “Краща виставка”, “Краще оформлення сцени», «Творчий наставник», "Кращий вокальний номер", «Кращий східний танок», «Краща літературна композиція», «Краща атмосфера свята”, «Краща театральна постановка», «Співаю, шуткую, танцюю”, «Краща фінальна пісня», "Кращий художник-оформлювач», «Кращий вокальний дует”, “Краще РЕП-виконання”, «Кращий сценарний хід”, «Кращий танцювальний номер", "Кращий вальс», "Авторська пісня”, “Краща відео-робота”, “Кращий вокально-інструментальный ансамбль", "Кращий КВН", "Кращий фокусник", "Кращий актор”, “ Кращий звукооператор". IV місце в огляді-конкурсі художньої самодіяльності посів факультет пожежної безпеки, III місце — соціально-психологічний факультет, II місце — факультет оперативно-рятувальних сил, І місце поділили між собою факультети техногенно-екологічної безпеки та цивільного захисту.
Як зазначив ректор НУЦЗУ генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий, проведений захід вкотре поповнює скарбничку славних традицій навчального закладу, збагачує духовні потреби молоді, сприяє формуванню у вихованців навчального закладу потягу до прекрасного, а також доводить, що молодь НУЦЗУ – найталановитіша.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова, відео Ахмадуліної Дар`ї