22 грудня 2017, 11:36

Привітання Голови ДСНС випускникам магістрам Національного університету цивільного захисту України та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля

Шановні освітяни та дорогі випускники вищих навчальних закладів цивільного захисту!

Від імені Державної служби України з надзвичайних ситуацій щиро вітаю зі святом випуску молодих фахівців ступеня вищої освіти “магістр”, керівний, науково-педагогічний склад та усіх працівників вищих навчальних закладів цивільного захисту.
За цим святом стоять наполегливість в отриманні знань курсантами, студентами і слухачами, досвід та майстерність їх викладачів.
Дорогі випускники, сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, а диплом випускника вищого навчального закладу цивільного захисту залишиться для вас надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
З честю і гідністю виконуйте свій професійний обов’язок, підтримуйте високий авторитет Служби порятунку.
У цей святковий день бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, нових звершень, здобутків та натхнення у благородній справі служіння Українському народові.

Голова ДСНС України
Микола Чечоткін