22 грудня 2017, 12:00

У Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск магістрів

22 грудня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся урочистий випуск магістрів. Цей день став вирішальним у професійному становленні 58 працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій – 11 курсантів, 25 студентів, 8 слухачів магістратури та 14 магістрів державного управління. Протягом цього року навчальний заклад випустив понад 900 фахівців різних категорій та форм навчання, а сьогодні радіє за своїх вихованців, які здобули освітній ступінь «магістра», 26 з них  - з відзнакою.
У музеї навчального закладу перед ритуалом урочистого випуску проректор з персоналу університету Вадим Попов вручив 11 курсантам-випускникам лейтенантські погони. На заході були присутніми ректор Національного університету цивільного захисту України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий, представники громадськості і духовенства, ветерани, гості та батьки.
У вітальному листі до випускників від Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна зазначено: “Від імені Державної служби України з надзвичайних ситуацій щиро вітаю зі святом випуску молодих фахівців ступеня вищої освіти “магістр”, керівний, науково-педагогічний склад та усіх працівників вищих навчальних закладів цивільного захисту. За цим святом стоять наполегливість в отриманні знань курсантами, студентами і слухачами, досвід та майстерність їх викладачів. Дорогі випускники, сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, а диплом випускника вищого навчального закладу цивільного захисту залишиться для вас надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини Державної служби України з надзвичайних ситуацій. З честю і гідністю виконуйте свій професійний обов’язок, підтримуйте високий авторитет Служби порятунку. У цей святковий день бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, нових звершень, здобутків та натхнення у благородній справі служіння Українському народові".
Вітаючи випускників-магістрів, ректор НУЦЗУ Володимир Садковий наголосив: «Шановні випускники! На вас покладена висока відповідальність, адже результати вашої діяльності – це примноження здобутків та традицій, слави навчального закладу та Служби порятунку. Успіх та ваші хороші знання - запорука безпеки, життя та здоров’я громадян та успішного розвитку держави. Щиро вітаю Вас з успішним завершенням важливого етапу вашого професійного становлення та отриманням Диплома! З честю і гідністю несіть почесну службу, сумлінно виконуйте свій громадянський обов'язок, завжди будьте гідними високого звання працівника служби цивільного захисту". Він побажав випускникам добробуту, нових вагомих досягнень на професійній ниві в ім’я розвитку нашої держави.
«Ще вчора, - ділиться своїми враженнями «новоспечений» лейтенант служби цивільного захисту Ярослав Мартиненко, - здавалося б, я був першокурсником. Минуло майже шість років – і сьогодні я озираюсь і ніби переглядаю курсантський фотоальбом. Згадую своє активне життя в рідному університеті: участь у наукових товариствах, науково-технічних конференціях, і веселі концерти художньої самодіяльності, і смішні виступи у КВН. Надовго запам’ятаються заняття виїзні, з теорії основ пожежевибухонебезпеки, автоматичних систем безпеки, тактики пожежегасіння, захист магістерської роботи тощо. І це активне життя не закінчується, а продовжується. Попереду – нелегка робота у ГУ ДСНС України у Сумській області. Та, незважаючи на буденні труднощі, я завжди житиму в серці зі своїм НУЦЗУ».
За доброю традицією православний священик окропив святою водою випускників. Учасників та гостей свята вітали вокальний ансамбль «Аніма» та танцювальний колектив «Флейм» університету.

Вікторія Коленко, Національний університет цивільного захисту України, фото - Ігоря Котова, відео Ахмадуліної Дар`ї