22 грудня 2017, 16:58

Напередодні Нового року духовий оркестр НУЦЗУ привітав колектив творчим подарунком

22 грудня напередодні Новорічних свят у клубі Національного університету цивільного захисту України відбувся звітний концерт духового оркестру навчального закладу під керівництвом Георгія Зуба. “Джазові вечори”, саме під такою назвою пройшов захід, став своєрідним творчим дарунком великому колективові університету.
Як зазначив диригент оркестру Георгій Зуб, вже стало доброю новорічною традицією проводити “Джазові вечори”, в яких глядачі бачать творчий колектив з іншого ракурсу.
Святковий концерт естрадно-інструментальної музики відкрила композиція у стилі фанк-балади Offshore Breeze – Howard Rowe (ОФШОР БРИЗ – Ховард Роув).
Форма проведення концерту була незвичною. Поряд із дванадцятьма різноплановими яскравими та барвистими композиціями до уваги публіки була представлена інформація про деякі аспекти музичної творчості.
Програма концерту включила як твори сучасних авторів, так і легендарних композиторів, аранжувальників та виконавців світового рівня таких, як Дж. Мастрояні, Л.Ник, А.Сандоваль, М.Фергюссон, М. Карубіа, Р.ДеРосса.
Після святкового концерту ректор НУЦЗУ генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий вручив грамоти співробітникам оркестру за відповідальне виконання службових обов'язків, активну участь у заходах соціально-гуманітарного спрямування.
Святковий концерт закінчився, але залишив по собі незабутні враження у присутніх, масу позитивних емоцій та чудовий настрій!

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова, відео Ахмадуліної Дар`ї