27 грудня 2017, 11:55

Доцент кафедри НУЦЗУ взяв участь у засіданні науково-технічної ради УкрНДІЦЗ

20-21 грудня у Києві в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту з цивільного захисту Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради, в якому взяв участь доцент кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт Національного університету цивільного захисту України Сергій Рагімов.

Були розглянуті звіти про НДР та інформацію про стан впровадження результатів наукових досліджень у 2017 році. Доповідачі відповіли на запитання учасників засідання. Під час обговорення доповідей були висловлені певні зауваження та пропозиції, які потрібно буде врахувати під час подальшої роботи над НДР.