28 грудня 2017, 16:51

Спільна профорієнтаційна робота кафедри наглядово-профілактичної діяльності НУЦЗУ з Управлінням ДСНС України в Сумській області

20-22 грудня старший викладач кафедри наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України Ігор Хмиров та викладач цієї ж кафедри Олександр Данілін провели профорієнтаційну роботу у місті Суми.
Під час спільної наради в Управлінні ДСНС у Сумській області були обговорені питання подальшої співпраці щодо здійснення профільної профорієнтаційної роботи та реалізації завдань керівництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Національного університету цивільного захисту України.
Також представники університету спільно з керівництвом Управління ДСНС України в Сумській області провели відповідну роботу у Департаменті освіти і науки Сумської облдержадміністрації та у Сумській класичній гімназії. Під час зустрічі школярів було ознайомлено із історичною довідкою про університет, доведено інформацію щодо напрямів підготовки, переваг під час навчання в університеті та перспектив подальшого працевлаштування.
Звітні матеріали (фото та відео) спільної роботи представників університету та практичних працівників Сумського гарнізону додаються.