12 січня 2018, 10:39

Науковець НУЦЗУ взяла участь у засіданні круглого столу з теми «Сімейні цінності - фундамент суспільства майбутнього»

11 січня начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор Світлана Домбровська взяла участь у засіданні круглого столу з теми «Сімейні цінності - фундамент суспільства майбутнього», який відбувся у малій залі Харківської міської ради.
Учасниками заходу також стали заступник міського голови з питань охорони здоров'я й соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, представники громадських організацій та експерти у сфері життєдіяльності дітей. У рамках круглого столу фахівці й експерти обговорили нагальні проблеми щодо виховання школярів та студентів і збереження сімейних цінностей: від створення молодої родини й народження дитини до залучення їх у соціум, взаємин з у студентському колективі, розвитку сучасного суспільства та ролі освіти тощо. У свою чергу Світлана Горбунова-Рубан запропонувала провести профільні круглі столи за кожною з обговорюваних проблем, щоб знайти шляхи їх розв’язання.

Прес-служба НУЦЗУ