12 лютого 2018, 10:53

Профорієнтаційна робота кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін НУЦЗУ в Чернігівській області

Стародавня Чернігівщина цими днями привітала представника кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін. Доцент кафедри Сергій Каріков відвідав загальноосвітні школи № 3 і № 9 м. Чернігова для проведення профорієнтаційної роботи. Під час зустрічей з адміністрацією навчальних закладів та учнями випускних класів Сергій Анатолійович розповів про головні етапи історії і сучасний стан розвитку НУЦЗУ, напрями, за якими здійснюється підготовка слухачів в університеті, основні умови вступу та особливості навчання курсантів та студентів, запросив школярів та вчителів на День відкритих дверей 24 лютого, відповів на запитання. Спілкування відбулося в атмосфері доброзичливості та зацікавленості.