12 лютого 2018, 11:03

Курсанти факультету цивільного захисту НУЦЗУ провели профорієнтаційну роботу

Курсанти 4-го курсу факультету цивільного захисту Омельчак Р.О., Водоріз А.О. та Арнаго Г.В.провели професійно-орієнтаційну роботу у загальноосвітній школі I-III ступенів с. Кірове, Оріхівського р-ну, Запорізької обл., Капитолівській загальноосвітній школі I-III ступенів, Ізюмського р-ну, Харківської обл. та Маріупольській загальноосвітній школі I-III ступенів №52. Учням випускних класів було доведено умови вступу до нашого університету та про подальше проходження служби курсантами НУЦЗУ.

Самоврядування факультету ЦЗ