12 лютого 2018, 15:34

Спортсмени НУЦЗУ стали чемпіонами на відкритому чемпіонаті Харківської області з кікбоксингу

З 10 до 11 лютого у Харкові відбувся відкритий чемпіонат Харківської області з кікбоксингу WPKA. Представники Національного університету цивільного захисту України взяли участь у спортивних перегонах та виявили високий рівень підготовки. Так, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки Сергій Макаренко посів І місце, курсант 1-го курсу факультету цивільного захисту Іван Кривець – І місце, Роман Мелещенко, курсант 4-го курсу факультету цивільного захисту виборов ІІ місце, курсант 1-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки Аліна Зайцева – ІІ місце. Бронзу вибороли спортсмени університету - курсанти 2-го курсу факультету цивільного захисту Влад Міщенко та Іван Хухрянський.

Кафедра фізичної підготовки