15 лютого 2018, 10:36

16.02 - в НУЦЗУ відбудеться свято Масляної. Акредитація ЗМІ

16 лютого з 15.00 до 17.00 на навчально-спортивному комплексі Національного університету цивільного захисту України відбудеться театралізований захід, присвячений святкуванню Масляної.
Учасниками заходу стануть представники керівництва Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, науково-педагогічні працівники, курсанти та студенти  Національної академії Національної гвардії України, Харківської державної академії культури Харківського університету повітряних сил імені І. Кожедуба, Харківського національного університету внутрішніх справ, Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», школярі навчальних закладів.
Під час заходу пройдуть традиційні для Масляної конкурси, веселі розваги, спортивні перегони, конкурсні змагання з  боїв подушками, перетягування канату, армреслінгу,  гирьового спорту, а також  діставання з висоти цінних подарунків. Для любителів поспівати -  звучатиме караоке, а для сміливих – катання  на конях. На переможців чекатимуть цінні та смачні подарунки, а, найголовніше, - добові звільнення. Кульмінаційним моментом заходу стане спалювання чучела Масляної. За народним повір’ям, водячи хоровод навколо чучела, проводжають зиму та зустрічають теплу весну-красну. Розважатимуть гостей скоморохи, ряжені та ерудовані ведучі-зазивали в обрядових костюмах своїми конкурсами, вікторинами та загадками.
І, традиційно, на гостей та учасників свята чекатимуть смачні млинці із медом.
Захід триватиме з 15.00 до 17.00 за адресою: вул. Алчевських, 52/54. Акредитація ЗМІ триватиме до 17.00 15 лютого за тел.: (057) 707-34-59.
Національний університет цивільного захисту України