14 лютого 2018, 09:41

Курсанти факультету цивільного захисту НУЦЗУ стали учасниками міжвузівського заходу

Курсанти факультету цивільного захисту НУЦЗУ взяли участь у міжвузівському заході «Кохання з першого погляду», що відбувся у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди.

Основною метою заходу була співпраця університетів, налагодження дружніх стосунків між студентками та курсантами, ознайомлення студентів та курсантів зі специфікою навчання, традиціями та колоритом у різних університетах, розвиток комунікативних здібностей у студентів та курсантів. Присутні отримали незабутні враження та багато позитивних емоцій.