14 лютого 2018, 11:45

В НУЦЗУ відбулися виїзні заняття майбутніх екстремальних психологів на базі кафедри Національного медичного університету

13 лютого першокурсники соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України відвідали кафедру патоморфології Харківського Національного медичного університету. Заняття для майбутніх екстремальних психологів організувала доцент кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ Юлія Ільїна. На заході першокурсники ознайомились із фактами про різноманітні патології, які можуть виникнути у людини у період внутрішньоутробного розвитку і постнатального онтогенезу, а також побачили експонати патології людського організму та взнали про історії їх виникнення.

Кафедра психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ