14 лютого 2018, 14:17

В НУЦЗУ відбувся випуск слухачів групи підвищення кваліфікації курсу післядипломної освіти

14 лютого на факультеті цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України закінчився термін навчання  слухачів групи підвищення кваліфікації курсу післядипломної освіти.
Навчальна програма передбачила вивчення
  спеціальних дисциплін, за якими слухачі склали комплексний іспит та показали високий рівень знань, які в подальшому будуть необхідні в практичній діяльності на посадах науково-педагогічних працівників ВНЗ ЦЗ (за напрямом "Цивільний захист"), наукових співробітників, заступників начальників науково-організаційних відділів, начальників, заступників начальників навчальних пунктів АРЗ СП, викладачів (старших викладачів) циклів.

Після оголошення результатів комплексного іспиту начальник факультету цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Удянський Микола Миколайович привітав слухачів з успішним закінченням навчання та вручив свідоцтва проходження курсів підвищення кваліфікації.

Слухачі вдячні керівництву Національного університету цивільного захисту України та науково-педагогічним працівникам за організацію на високому рівні навчального процесу, якісного та поглибленого викладення дисциплін та належних умов проживання.

Сергій Іващенко, начальник курсу післядипломної освіти, прес-служба НУЦЗУ