23 лютого 2018, 10:50

24.02 у НУЦЗУ відбудеться День відкритих дверей. Акредитація ЗМІ

24 лютого з 10.00 до 15.00 у Національному університеті цивільного захисту України відбудеться День відкритих дверей.
У програмі заходу:
10.00-10.40 - на навчально-спортивному комплексі університету відбудеться реєстрація гостей, ознайомлення із досягненнями та набутками кафедр факультетів, науково-дослідних лабораторій, а також працюватиме консультаційний центр;
11.00 – у клубі пройде зустріч майбутніх абітурієнтів із керівництвом навчального закладу;
11.40 – переїзд гостей до навчального містечка на вулиці Баварській, 7;
13.00 - ознайомлення з навчально-матеріальною базою університету на території містечка на вулиці Баварській,7;
13.30–14.30 – фахівці, курсанти та студенти навчального закладу проведуть показові заняття з відпрацювання вправ щодо організації розмінування території від вибухонебезпечних предметів; проведення оперативних дій з гасіння пожежі на транспорті; транспортування постраждалих в умовах складного рельєфу та під час подолання водних перешкод; проведення саморятування з 4-го поверху пожежної навчальної вежі.
Гості заходу матимуть можливість ознайомитись із аварійно-рятувальною технікою, навчально-матеріальною базою університету та посмакувати польовою кашею.
Захід відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 94.
Акредитація ЗМІ триватиме до 17.00 23 лютого за тел.: (057)707-34-59.

Національний університет цивільного захисту України