21 лютого 2018, 16:02

Профорієнтаційна робота кафедри пожежної профілактики в населених пунктах НУЦЗУ набирає обертів

Керівництво Харківського Державного політехнічного коледжу запросило представників НУЦЗУ взяти участь у науково-практичній конференції з безпеки життєдіяльності в сучасному житті, а також провести інформаційну та профорієнтаційну роботу зі студентами коледжу та викладачами технікумів і коледжів Харкова й області.
21 лютого доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Коссе Анатолій Григорович та ад’юнкт НУЦЗУ Матухно В.В. відвідали Державний політехнічний коледж. Студенти 4-го курсу навчального закладу виявили найбільший інтерес до питань вступу та навчання в НУЦЗУ, умовами навчання та можливості проживання у гуртожитку, розпорядку дня, організації відпочинку після навчання, можливої участі у гуртках художньої самодіяльності, спортивних секціях тощо. Всі присутні були запрошені на день відкритих дверей (24.02.2018р.). Їм було доведено порядок та програма проведення дня відкритих дверей. На питання від студентів та викладачів було дано докладні відповіді, а також вручено інформаційно-роз’яснювальні листівки.

Кафедра пожежної профілактики в населених пунктах