22 лютого 2018, 10:49

Заключне факультативне заняття кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки

Заключне факультативне заняття провів старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбал Б.М. Під час проведення факультативного заняття студенти дізналися про сучасні методи та тепловізори, які застосовуються для проведення аудиту будинків і споруд та про джерела теплових втрат.

Для підвищення рівня комфортності та мікроклімату будівель і споруд були запропоновані заходи з енергозбереження, які направлені на зменшення теплових втрат, підвищення рівня комфортності та мікроклімату у приміщеннях та спорудах, а також покращення їх енергоефективності, енергозбереження та застосування екологічних (натуральних) матеріалів для теплоізоляції.