23 лютого 2018, 10:31

Виїзне заняття студентів-екологів до лабораторії КП «Харківводоканал»

22 лютого у рамках вивчення дисципліни «Екологія надзвичайних ситуацій» студенти-екологи групи ЕК-15-533 під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Бригади О.В. відвідали лабораторію санітарно-епідеміологічного контролю якості води КП «Харківводоканал».

Метою заняття було знайомство з основними методами аналізу якості питної води, що подається споживачам. Студенти відвідали основні підрозділи підприємства – відділи санітарно-мікробіологічного, фізико-хімічного та радіологічного аналізів. Висококваліфіковані фахівці підприємства щоденно проводять великий обсяг робіт з перевірки якості води. Дослідження проходять більш ніж за 80 показниками. Студенти відкрили для себе нові методи аналізу питної води – спектрофотометричний, хроматографічний та метод капілярного електрофорезу. Ознайомились та побачили на власні очі як відбувається підготовка стерильного посуду для мікробіологічних аналізів та як проводять кількісне визначення вірусів (зокрема вірусу гепатиту А) на підприємстві. Дякуємо керівництву КП «Харківводоканал» та співробітниками лабораторії за цікаве та пізнавальне заняття.