23 лютого 2018, 10:46

Профорієнтаційна робота кафедри мовної підготовки в школах Дергачівського району

19 лютого доцент кафедри мовної підготовки Національного університету цивільного захисту України О. О. Старова і старший викладач А. С. Промська завітали до Дергачівського ліцею № 2 і Дергачівської гімназії № 3 й провели зустріч з учнями 10-х та 11-х класів і керівництвом навчальних закладів.
22 лютого старший викладач А. С. Промська провела профорієнтаційну роботу з учнями 10-го та 11-го класів Безруківського НВК «ЗОШ I-III ступенів — дошкільний заклад» Дергачівської районної ради.
Працівники кафедри ознайомили учнів із загальною інформацією про університет, спеціальностями й спеціалізаціями, за якими здійснюється підготовка в НУЦЗУ, правилами прийому на навчання за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями й показали короткий фільм про університет. Усі учні дістали запрошення відвідати НУЦЗУ у День відкритих дверей 24 лютого 2018 р.
Школярі зацікавлено слухали представників університету й ставили багато запитань щодо вартості навчання, організації побуту, служби й дозвілля курсантів. Окрім того, усі діти отримали інформаційні листівки з необхідною для абітурієнтів інформацією.

Кафедра мовної підготовки