НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » 1-2.03 — в НУЦЗУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Пожежна безпека: проблеми та перспективи». Акредитація ЗМІ
28 лютого 2018, 12:34

1-2 березня з 14.30-17.00 в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Пожежна безпека: проблеми та перспективи». До Харкова з'їдуться понад 60 науковців у галузі пожежної безпеки з різних регіонів нашої держави. Фахівці обговорять питання щодо виникнення і розвитку пожежі, пожежної профілактики в населених пунктах та будівництві, вогнегасних речовин та пожежної техніки, пожежної безпеки в промисловості, автоматичних систем в пожежній безпеці, тактики гасіння пожеж тощо.
Після пленарного засідання робота конференції триватиме у 6 секціях.
Захід відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 94.
Акредитація ЗМІ триватиме до 17.00 28 лютого за тел.: (057)707-34-59.
Національний університет цивільного захисту України