26 лютого 2018, 13:06

Збірна команда НУЦЗУ стала переможцем чемпіонату ДСНС України з гирьового спорту

21 лютого на базі спортивного комплексу Запорізької обласної організації ФСТ «Динамо» пройшов Чемпіонат ДСНС України з гирьового спорту. За першість змагались 25 збірних команд рятувальників з усіх областей України та навчальних закладів системи ДСНС.
Протягом всього дня проходили два етапи змагань: поштовх і ривок гирі вагою 32 кг. Після завершення змагань, відбулося урочисте нагородження команд-переможців.
Збірну команду НУЦЗУ представили: курсант 4-го курсу факультету пожежної безпеки В'ячеслав Руденко у ваговій категорії до 78 кілограмів, курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Дмитро Усачов у ваговій категорії до 73 кілограмів, курсант 3-го курсу факультету цивільного захисту Сергій Гасієв у ваговій категорії до 63 кілограмів та курсант 5-го курсу факультету цивільного захисту Владислав Кошель у ваговій категорії до 68 кілограмів. Усі вони вихованці заслуженого тренера України, майстра міжнародного класу з гирьового спорту, викладача кафедри фізичної підготовки НУЦЗУ В'ячеслава Кононовича.
Так, у непростій боротьбі спортсмени із команди НУЦЗУ набрали найвищі бали та за сумою індивідуально-колективних балів команда здобула впевнену перемогу, другими стала команда волинських рятувальників, почесну бронзу виборола збірна У ДСНС України у Кіровоградській області.
Команда запорізьких рятувальників виборола 6 місце серед 25 збірних.

Прес-служба НУЦЗУ, за матеріалами офіційного сайту ГУ ДСНС України у Запорізькій області