на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Триває профорієнтаційна робота кафедри пожежної профілактики в населених пунктах
26 лютого 2018, 14:58

Триває профорієнтаційна робота кафедри пожежної профілактики в населених пунктах

22 лютого представники Національного університету цивільного захисту України Михайловська Ю.В., Виноградов С., Макаров Є.О. та курсант 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Павло Мінаєв сумісно зі співробітниками Головного управління ДСНС Київщини провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів навчальних закладів м. Бровари Київської області.

 

Школярі із зацікавленістю подивилися презентаційний відеоматеріал про НУЦЗУ, ознайомилися з особливостями навчання за різними напрямками підготовки, специфікою навчання за державним замовленням та за контрактом, а також з матеріально-технічної базою НУЦЗУ. У виступах співробітників університету увага акцентувалась на якісному та сучасному рівнях підготовки фахівців, комфортних умов проживання, повному державному забезпеченні, гарантованому працевлаштуванні випускників та інше. Спеціалісти закликали усіх охочих присвятити своє життя рятувальній справі та запросили всіх бажаючих на навчання до університету.  

 

 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх