27 лютого 2018, 16:51

Профорієнтаційна робота кафедри пожежної профілактики в населених пунктах

24 лютого у Національному університеті цивільного захисту України відбувся День відкритих дверей.  На запрошення співробітників кафедри пожежної профілактики в населених пунктах приїхало понад 155 учнів 10-11-х класів загальноосвітніх закладів Московського,  Немишлянського районів Харківської міської ради, м.Балаклія, а також Донецької, Київської, Херсонської та Сумської областей.

Ці зустрічі вже стали традиційними. Вони свідчать про велику зацікавленість молоді до професії рятувальника. Юнаки та дівчата хочуть бути причетними до мужньої і відповідальної професії. Серед питань, які хвилюють майбутніх абітурієнтів та їх батьків, це перелік конкурсних предметів ЗНО на бюджетну та контрактну форму навчання, відповідність якості освіти європейським стандартам та можливість стажування за кордоном. Керівники загальноосвітніх закладів та школярі отримали агітаційні листівки, в яких зазначена вся необхідна для абітурієнтів інформація стосовно підготовки та вступу до університету.

Працівники кафедри висловлюють подяку начальникам управлінь освіти адміністрацій Московського та Немишлянського районів Харківської міської ради Гресь О.В. та Логачовой С.І. за сприяння у підготовці до заходу.