1 березня 2018, 13:52

Виїзні заняття для майбутніх фахівців з охорони праці на філії ПрАТ

Для майбутніх фахівців зі спеціалізації «Охорона праці» старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Цимбал Б. М. організував та провіві виїзні заняття з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці» на підприємстві з іноземними інвестиціями філії ПрАТ "ВІММ-БІЛЛЬ-ДАНН УКРАЇНА" - "ХАРКІВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ КОМБІНАТ", корпорація РepsiСo.

Заняття допомагала проводити висококваліфікований інженер з охорони праці Катерина Василівна Коверя.

Під час виїзних занять студенти дізнались про виробництво, технологічний процес, обладнання, систему якості на підприємстві.

Вони також виконали перевірку стану охорони праці на робочих місцях, а саме: забезпеченість працівників засобами індивідуального захисту, дотримання правил безпеки при експлуатації обладнання за наявності засобів колективного захисту;дотримання правил безпеки при експлуатації вантажопідйомних механізмів: дотримання правил безпеки при експлуатації котлів; дотримання правил безпеки у газовому господарстві; дотримання правил безпеки при експлуатації вибухозахисних вентиляторів; дотримання вимог електробезпеки; дотримання правил безпеки при експлуатації комп’ютерів; аналіз інструкції з охорони праці на робочому місці.

Студенти відвідали виробництво, відділ охорони праці, побували у навчальному класі, вивчили документацію, дізналися про програми охорони праці, які діють на підприємстві, ризик-менеджмент. Їх запросили на проходження практики у посаді інженера з охорони праці. Також студенти навчального закладу в їдальні безкоштовно скуштували продукцію заводу.

Виражаємо подяку за можливість та допомогу у проведенні виїзних занять керівникові виробничого комплексу ПрАТ "ВБД УКРАЇНА" Шульзі Е. О. та інженеру з охорони праці Ковері Е.В.