на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ НА ПІДПРИЄМСТВО ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ СЛОБОЖАНЩИНИ – ЛВЗ «ПРАЙМ»
1 березня 2018, 13:56

ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ НА ПІДПРИЄМСТВО ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ СЛОБОЖАНЩИНИ – ЛВЗ «ПРАЙМ»

28 лютого одна з навчальних груп 3-го курсу спеціалізації «Охорона праці» під керівництвом завідувача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Сергія Артемʼєва побувала на виїзному практичному занятті на території одного з потужних підприємств харчової промисловості Слобожанщини – ЛВЗ «Прайм».

 Заняття розпочалося у класі з летючки та усного опитування, яке тривало близько 40 хвилин, після чого група автобусом від університету вирушила до смт Малинівка. Під час проведення заняття студенти отримали можливість побачити технологію водопідготовки продукції заводу, побачили піщаний фільтр (пісковловлювач), вугільний фільтр, установку зворотного осмосу, установку УФ очищення води, відстійники. Побували у цехах підприємства, побачили реальну роботу автоматичної лінії пакування продукції, відвідали спиртосховища підприємства, сховища настоянок, побачили роботу лабораторії оцінки якості води, якості скла та перевірки міцності горілки, побували на складі готової продукції та побачили імпортний варіант алкогольних напоїв. Студенти відвідали музей підприємства та дегустаційний зал (без дегустації), побачили різні варіанти пляшок (у вигляді автомобіля, автомату, черепу та ін.). Слід зазначити, що у занятті взяв участь інженер з охорони праці підприємства Лобов Сергій Анатолійович та надав певний матеріал щодо порядку проведення атестації робочих місць на підприємстві. Заняття завершилося смачним обідом у їдальні підприємства. 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх