1 березня 2018, 14:03

Підсумки олімпіади з дисципліни «Інженерний захист населення та територій»

28 лютого науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України провели олімпіаду з дисципліни «Інженерний захист населення та територій». Олімпіада пройшла за активної участі курсантів четвертого курсу. Підсумки олімпіади,
І місце – Арнаго Ганна Володимирівна – курсант четвертого курсу групи ЦЗкс-14-141 факультету цивільного захисту.
ІІ місце – Заслонко Денис Русланович – курсант четвертого курсу групи ЦЗкс-14-142 факультету цивільного захисту.
ІІІ місце – Лісовий Андрій Віталійович – курсанта четвертого курсу групи ЦЗП-14-144 факультету цивільного захисту.

Вітаємо переможців!
Бажаємо Всім учасникам подальших успіхів в освоєнні навчальних програм та поглибленні знань, які необхідні співробітнику Державної служби України з надзвичайних ситуацій для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій.
Кафедра НПД.