НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Вітаємо факультет цивільного захисту! Переможців загальноуніверситетських змагань з настільного тенісу.
1 березня 2018, 14:05

19 та 26 лютого 2018 року відбулися змагання з настільного тенісу серед постійного  складу у залік "Спартакіади НУЦЗУ 2017 - 2018" року, де перемогла команда факультету цивільного захисту. Вітаємо переможців з високим результатом та бажаємо і в подальшому перемагати.