1 березня 2018, 14:10

Представники НУЦЗУ взяли участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Академічна доброчесність студента як чинник формування громадянського суспільства»

1-2 березня 2018 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» триває IIІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Академічна доброчесність студента як чинник формування громадянського суспільства». На науковому форумі з доповіддю «Особливості академічної доброчинності у навчальних закладах зі специфічними умовами навчання» виступили представники Національного університету цивільного захисту України – учений секретар університету, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник, майор служби цивільного захисту Андрій Побідаш та курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки Анастасія Орлова.

Бажаємо успіхів та наукових здобутків!

Відділ організації науково-дослідної роботи