1 березня 2018, 14:39

Команда КВН «Люди у погонах» НУЦЗУ – у фіналі Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВН

28 лютого команда КВН Національного університету цивільного захисту України «Люди в погонах» взяла участь в 1/2 фіналу Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВН, яка відбулася в ККЗ «Україна».

У другій півфінальній грі за вихід у фінал змагалися 9 команд, і, без сумніву, команда університету увійшла до числа найкращих.

За правилами, всі учасники гри повинні були підготуватися до двох конкурсів - «Візитна картка» та «Розминка».
На початку гри команди зіграли в один із найскладніших конкурсів КВН «Розминка». У цьому конкурсі командам потрібно було якнайшвидше, а головне. смішно відповісти на поставлене запитання різного характеру від членів журі. Без сумніву, вихованці університету стали найкращими в цьому етапі гри. Гучні оплески глядачів й високі оцінки журі – найвища нагорода команди за проявлену оперативність, імпровізацію й відмінне почуття гумору.
У другому конкурсі гри «Візитна картка» команда КВН «Люди в погонах» вкотре довела, що актуальність, нестандартний підхід, гумористичний матеріал - і все це через призму служби порятунку дало результат найкращого виступу. Овації глядачів - і знову максимальна оцінка журі.
За суми двох конкурсів команда НУЦЗУ стала переможцем півфінальної гри і з легкістю пройшла до фіналу, який відбудеться 17 квітня у ККЗ «Україна»
Побажаємо удачі нашій команді і пам'ятаймо, що сміх продовжують життя!

Антон Мирошниченко, начальник клубу, фото – Ігоря Котова